TOW003711 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_airpro_3000_plus_1_.jpg FLAEM FLAEM AP50P00
TOW003711
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
720
720.00
00
PLN
Cena Netto: 666,67 PLN

Wyróżniki

Płynna regulacja parametrów Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Maski Soft Touch Profesjonalny filtr powietrza Kompatybilny z Rhino Clear Parametry potwierdzone przez TÜV

Opis

Idealny do użytku klinicznego w szpitalu jak i w warunkach ambulatoryjnych Flaem AirPro 3000 Plus to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji. Możliwość regulacji rozmiaru cząsteczek i szybkości podawania leku Profesjonalny inhalatory Flaem AirPro 3000 Plus posiada porkętło regulacji ciśnienia. Dzięki możliwości zmiany ciśnienia możemy regulować rozmiar MMAD cząsteczek oraz szybkość podawania leku. Wyposażony w dodatkowy ręczny sterownik nebulizacji Ręczny sterownik nebulizacji przydaje się do kontroli rozpylania w celu ograniczania rozpraszania leku w otaczającym środowisku. Aby rozpocząć rozpylanie, zamknij palcem otwór ręcznego sterownika nebulizacji i wykonuj delikatne wdechy. Rekomendujemy, aby po wdechu na chwilę wstrzymać oddech, by pochłonięte cząsteczki aerozolu mogły zostać zdeponowane w płucach. W międzyczasie wstrzymaj wytwarzanie aerozolu, zdejmując palec z zaworu sterownika. Pozwoli to oszczędzić lek. Następnie wypuść powoli powietrze, wykonując wydech. Wygodny i praktyczny Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz opcjonalnie torbę* w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt. Profesjonalny filtr Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie potrzeby. Wersja Soft Touch z zaworami ograniczającymi dyspersję W zestawie znajdują się dwie maski w wersji Soft Touch z reduktorem dyspersji. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe. Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Dzięki połączeniu wydajnego kompresora z najnowszym nebulizatorem RF7 Dual Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek do wszystkich zastosowań. Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed Plus (RF7 Dual Speed Plus) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy do połowy objętości leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany jest w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. *Torba możliwa do dokupienia osobno. 

Idealny do użytku klinicznego w szpitalu jak i w warunkach ambulatoryjnych

Flaem AirPro 3000 Plus to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji.

Możliwość regulacji rozmiaru cząsteczek i szybkości podawania leku

Profesjonalny inhalatory Flaem AirPro 3000 Plus posiada porkętło regulacji ciśnienia. Dzięki możliwości zmiany ciśnienia możemy regulować rozmiar MMAD cząsteczek oraz szybkość podawania leku.

Wyposażony w dodatkowy ręczny sterownik nebulizacji

Ręczny sterownik nebulizacji przydaje się do kontroli rozpylania w celu ograniczania rozpraszania leku w otaczającym środowisku. Aby rozpocząć rozpylanie, zamknij palcem otwór ręcznego sterownika nebulizacji i wykonuj delikatne wdechy.

Rekomendujemy, aby po wdechu na chwilę wstrzymać oddech, by pochłonięte cząsteczki aerozolu mogły zostać zdeponowane w płucach. W międzyczasie wstrzymaj wytwarzanie aerozolu, zdejmując palec z zaworu sterownika. Pozwoli to oszczędzić lek. Następnie wypuść powoli powietrze, wykonując wydech.

flaem soft touch

Wygodny i praktyczny

Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz opcjonalnie torbę* w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt.

Profesjonalny filtr

Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie potrzeby.

Wersja Soft Touch z zaworami ograniczającymi dyspersję

W zestawie znajdują się dwie maski w wersji Soft Touch z reduktorem dyspersji. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Nebulizator RF7 Dual Speed Plus

Dzięki połączeniu wydajnego kompresora z najnowszym nebulizatorem RF7 Dual Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek do wszystkich zastosowań.

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed Plus (RF7 Dual Speed Plus) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji i sterylizacji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy do połowy objętości leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany jest w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

*Torba możliwa do dokupienia osobno. 

Dane techniczne

SKU TOW003711
Kod EAN 8018294011307
BLOZ 7 9087734
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 2,21 μm - 2,95 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 84,2% - 74,7%
Średni czas nebulizacji 2 ml leku 3 minuty w ustawieniu MAX, 11 minut w ustawieniu MIN
Tryb pracy ciągły
Głośność 55 db (A)
Szybkość nebulizacji/podawania 0,65 ml - 0,18 ml
Wydajność kompresora 14 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 8,2 l/min - 6,8 l/min
Ciśnienie robocze z nebulizatora w zależności od ustawień inhalatora
Ciśnienie maksymalne (bar) 3,5±0,5 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 2,4 kg
Wymiary 26 x 12 x 23,5 cm
CE CE0051
Skład zestawu Inhalator, Nebulizator RF7 Dual Speed Plus, przewód powietrzny 2m, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Filtr, Ustnik
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Ulotka

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.