TOW003722 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_neb_aid_inhalator_pneumatyczno_tlokowy_www.jpg FLAEM FLAEM JN33P00
TOW003722
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
199
199.00
00
PLN
Cena Netto: 184,26 PLN

Wyróżniki

Cichy i szybki kompresor Nebulizator RF7 Dual Speed Maski SoftTouch

Opis

Inhalator NEBAID LINE UP włoskiego producenta Flaem Nuova S.p.A. przeznaczony dla pacjenta w każdym wieku. Inhalator ma ergonomiczny kształt.  Profesjonalny filtr powietrza. Certyfikowany przez TUV Rheinland rozmiar cząsteczek. Nebulizator RF7 Dual Speed Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres. Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Inhalator pneumatyczno tłokowy FLAEM NEBAID LINE UP Solidna konstrukcja i jakość wiodącej marki (Flaem Nuova). Produkowany we Włoszech. Polskie opakowanie, oznakowanie, instrukcja obsługi i gwarancja. Inhalator Flaem może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków aerozolowych. Wydajny kompresory i nebulizator RF7 Dual Speed z systemem zapobiegania przypadkowemu rozlewaniu leku pomogą w inhalacji każdemu członkowi rodziny. Dwie maseczki Soft Touch w zestawie ( duża i mała) wykonane bez ftalanów i BPA pomogą w nebulizacji dzieci i dorosłych. Nadają się do dezynfekcji.

flaem Neb Aid inhalator

Inhalator NEBAID LINE UP włoskiego producenta Flaem Nuova S.p.A. przeznaczony dla pacjenta w każdym wieku. Inhalator ma ergonomiczny kształt.  Profesjonalny filtr powietrza. Certyfikowany przez TUV Rheinland rozmiar cząsteczek.

Nebulizator RF7 Dual Speed

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.

Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres.

Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

flaem rf 7
flaem soft touch

Inhalator pneumatyczno tłokowy FLAEM NEBAID LINE UP

Solidna konstrukcja i jakość wiodącej marki (Flaem Nuova). Produkowany we Włoszech.

Polskie opakowanie, oznakowanie, instrukcja obsługi i gwarancja.

Inhalator Flaem może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków aerozolowych.

Wydajny kompresory i nebulizator RF7 Dual Speed z systemem zapobiegania przypadkowemu rozlewaniu leku pomogą w inhalacji każdemu członkowi rodziny.

Dwie maseczki Soft Touch w zestawie ( duża i mała) wykonane bez ftalanów i BPA pomogą w nebulizacji dzieci i dorosłych. Nadają się do dezynfekcji.

Dane techniczne

SKU TOW003722
Kod EAN 8018294010317
Grupa produktów Inhalatory domowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 min 3,78 μm; max 4,58 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% min 54,4%; max 63%
Tryb pracy przerywany
Głośność 54 dB
Wydajność kompresora 9 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora max 0,55 ml/min
Przepływ minimalny ( /min) min 0,25 ml/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 1,8 +/- 0,3 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 1,3 kg
Wymiary 18 x 14 x 13 cm
Skład zestawu kompresor, nebulizator RF7 Dual Speed, maska dla dorosłej osoby, ustnik, przewód powietrzny, filtr powietrza, torba na inhalator, przewód zasilający
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja FLAEM NEBAID Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.