TOW000617 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_nuova_magic_care_rf6_plus.jpg FLAEM FLAEM ACO295P
TOW000617
Ocena
5/5
Podziel się
31
31.00
00
PLN
Cena Netto: 28,70 PLN

Wyróżniki

System zapobiegania rozlewaniu się leku Dla inhalatorów firmy Flaem Nuova Właściwości potwierdzone przez Instytut TÜV Trwała konstrukcja

Opis

Nebulizator RF5 Plus doskonale nadaje się do podawania wszystkich leków do nebulizacji. Produkowany zgodnie z najnowszymi medycznymi i naukowymi wytycznymi (dotyczącymi efektywnej terapii całego układu oddechowego). Instytut TÜV Właściwości nebulizatora RF5 Plus zostały potwierdzone przez Instytut TÜV w testach laboratoryjnych. Specjalnie dla dzieci Nebulizator RF5 Plus nadaje się także do stosowania u dzieci dzięki systemowi zapobiegania rozlewaniu leku po przypadkowym przechyleniu, a nawet po obróceniu nebulizatora. UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno.

Nebulizator RF5 Plus doskonale nadaje się do podawania wszystkich leków do nebulizacji. Produkowany zgodnie z najnowszymi medycznymi i naukowymi wytycznymi (dotyczącymi efektywnej terapii całego układu oddechowego).

Instytut TÜV

Właściwości nebulizatora RF5 Plus zostały potwierdzone przez Instytut TÜV w testach laboratoryjnych.

Specjalnie dla dzieci

Nebulizator RF5 Plus nadaje się także do stosowania u dzieci dzięki systemowi zapobiegania rozlewaniu leku po przypadkowym przechyleniu, a nawet po obróceniu nebulizatora.

UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno.

Dane techniczne

SKU TOW000617
Kod EAN 8018294007263
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka FLAEM
Akcesoria do rekomendowane do inhalatorów firmy Flaem
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.