TOW004402 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/z/e/zestaw_do_nebilizacji_flaem_rf6_duza_maska_ustnik_lq.jpg FLAEM FLAEM ACO699P
TOW004402
Ocena
5/5
Podziel się
45
45.00
00
PLN
Cena Netto: 41,67 PLN

Wyróżniki

Zestaw z dużą maską dla dzieci Maska dobrze przylega do twarzy Reduktor dyspersji w masce oszczędza lek Zgodny z normami europejskimi

Opis

Zestaw do nebulizacji z dużą maską i ustnikiem FLAEM RF6. Akcesoria odpowiednie do inhalatorów FLAEM. Skład zestawu: Uniwersalna maska do Flaem Ghibli Plus: Maska Soft Touch jest wykonana z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne zawory - reduktor dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswajanie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku.   Nebulizator FLAEM RF6 Basic: Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic2. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji. Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy: "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm; "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm. Ustnik do inhalatora FLAEM RF6 Basic, Przewód powietrzny do inhalatora FLAEM.   Akcesoria mogą być sterylizowane sterylizatorem parowym zgodnym z normą EN 13060.   Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.  

Zestaw do nebulizacji z dużą maską i ustnikiem FLAEM RF6.

Akcesoria odpowiednie do inhalatorów FLAEM.

Skład zestawu:

  • Uniwersalna maska do Flaem Ghibli Plus:

Maska Soft Touch jest wykonana z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne zawory - reduktor dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswajanie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku.

 

  • Nebulizator FLAEM RF6 Basic:

Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic2. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji. Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy: "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm; "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm.

  • Ustnik do inhalatora FLAEM RF6 Basic,
  • Przewód powietrzny do inhalatora FLAEM.

 

Akcesoria mogą być sterylizowane sterylizatorem parowym zgodnym z normą EN 13060.

 

Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.

 

Dane techniczne

SKU TOW004402
Kod EAN 8018294013332
BLOZ 7 9079549
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka FLAEM
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Instrukcja obsługi Certyfikat CE Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.