TOW004395 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/z/e/zestaw_do_nebilizacji_flaem_rf6_ma_a_maska_ustnik_lq.jpg FLAEM FLAEM ACO698P
TOW004395
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
41
41.00
00
PLN
Cena Netto: 37,96 PLN

Wyróżniki

Zestaw z małą maską dla dzieci Maska dobrze przylega do twarzy Reduktor dyspersji w masce oszczędza lek Zgodny z normami europejskimi

Opis

Zestaw do nebulizacji FLAEM RF6 Basic z małą maską i ustnikiem. Odpowiedni do inhalatorów FLAEM. Skład zestawu: Nebulizator FLAEM RF6 Basic z systemem zapobiegającym rozlaniu: Nebulizator RF6 Basic nadaje się także do stosowania u dzieci dzięki systemowi zapobiegania rozlewaniu leku po przypadkowym przechyleniu, a nawet po obróceniu nebulizatora. Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy: "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm; "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm. Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji. Ustnik do inhalatora FLAEM RF6 Basic, Przewód powietrzny do inhalatora FLAEM. Mała Maska Soft Touch: Maska Soft Touch jest wykonana z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne zawory - reduktor dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswajanie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku.   Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.  

Zestaw do nebulizacji FLAEM RF6 Basic z małą maską i ustnikiem.

Odpowiedni do inhalatorów FLAEM.

Skład zestawu:

  • Nebulizator FLAEM RF6 Basic z systemem zapobiegającym rozlaniu:

Nebulizator RF6 Basic nadaje się także do stosowania u dzieci dzięki systemowi zapobiegania rozlewaniu leku po przypadkowym przechyleniu, a nawet po obróceniu nebulizatora.

Nebulizator może pracować w dwóch trybach pracy: "standardowym" (zakryta pokrywka) 0,25 ml/min i MMAD 3,8 μm; "high speed" (otwarta przykrywka) 0,32 ml/min i MMAD 4,0 μm.

Wysokiej klasy nebulizator RF6 Basic. Parametry nebulizatorów FLAEM testowane są przez niezależny instytut badawczy TÜV Rheinland i są zgodne z wytycznymi oraz normami polskimi i europejskimi dotyczącymi urządzeń do nebulizacji.

  • Ustnik do inhalatora FLAEM RF6 Basic,
  • Przewód powietrzny do inhalatora FLAEM.
  • Mała Maska Soft Touch:

Maska Soft Touch jest wykonana z miękkiego materiału biokompatybilnego, który gwarantuje optymalne przyleganie do twarzy. Dodatkowo maski wyposażone są w innowacyjne zawory - reduktor dyspersji. Te charakterystyczne elementy, które wyróżniają markę FLAEM, pozwalają na większe przyswajanie leku przez organizm pacjenta, a tym samym ograniczają jego dyspersję i straty leku.

 

Wyprodukowany w profesjonalnej fabryce wysokiej jakości sprzętu medycznego FLAEM NUOVA S.p.A. we Włoszech pod kontrolą systemów jakości.

 

Dane techniczne

SKU TOW004395
Kod EAN 8018294013325
BLOZ 7 9079553
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Zestaw do nebulizacji.
Marka FLAEM
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE Instrukcja obsługi Certyfikat CE

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.