TOW003828 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/a/k/akcesoria-zestaw-do-inhalatora-pneumatyczno-t_okowego-flaem.jpg FLAEM FLAEM ACO503P
TOW003828
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
69
69.00
00
PLN
Cena Netto: 63,89 PLN

Wyróżniki

Komplet akcesoriów Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Silver Ustnik 2 maski Soft Touch

Opis

W zestawie nebulizator RF7 Dual Speed Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku. Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Dedykowany do inhalatorów Flaem Nuova: Respirair, Wineb W zestawie dwie maski Soft Touch (mała i duża) i ustnik W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe, szczególnie dla dzieci, które nie lubią ustników.

W zestawie nebulizator RF7 Dual Speed

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.

Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu).

Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku. Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

Dedykowany do inhalatorów Flaem Nuova: Respirair, Wineb

W zestawie dwie maski Soft Touch (mała i duża) i ustnik

W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe, szczególnie dla dzieci, które nie lubią ustników.

Dane techniczne

SKU TOW003828
Kod EAN A921830081
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Zestaw do nebulzacji.
Marka FLAEM
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Jerzy

Ocena

5/5
Polecam
0 5 5 1 1

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.