TOW003721 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem-lella-la-cocinella-inhalator-dla-dzieci-www.jpg FLAEM FLAEM CO03P00
TOW003721
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą

Wyróżniki

MMAD 3.6 μm Głośność kompresora ~55dBA Oczyszczacz nosa i zatok w zestawie Innowacyjny nebulizator RF6 Basic2 Wyprodukowany we Włoszech

Opis

Inhalator dla dzieci Lella la Coccinella to prawdziwy przyjaciel nebulizacji idealny dla każdego dziecka. Inhalator dla dzieci Lella la Cocinella to oryginalna biedronka, idealna dla najmłodszych pacjentów mających problemy z astmą lub chorobami górnych i dolnych dróg oddechowych Ma wyjątkowo przyjazny dla maluchów wygląd w kształcie uśmiechniętej biedronki, wywołujący u dziecka pozytywne emocje i nie kojarzące się z niczym nieprzyjemnym. Jako inhalator dla dzieci biedronka przyjaciel nebulizacji przełamuje ich lęki przed inhalacją. Dodatkowo w zestawie inhalatora znajdziesz kolorową ilustrowaną książeczkę o przygodach Biedronki w języki włoskim i angielskim dedykowaną dzieciom z chorobami układu oddechowego. Plecak na zestaw do inhalacji z dodatkową kieszenią na dodatkowe akcesoria do nebulizacji. Inhalator dla dzieci Biedronka wyposażony jest w praktyczną torbę, która mieści wszystkie akcesoria. Oczyszczacz do nosa i zatok z końcówką dla dzieci i dorosłych w zestawie inhalatora. Wyjątkowo w skład zestawu wchodzi również specjalny nebulizator do oczyszczania zatok Rhino Clear z trzema końcówkami do inhalacji. Nebulizator inhalatora dla dzieci pozwala na pracę w dwóch trybach szybkim i wolnym. Zaletą inhalatora jest łatwość i wygoda w użyciu. Dzieci mogą spokojnie z niego korzystać w warunkach domowych. Urządzenie może pracować w dwóch trybach pracy – wysoki (High Speed 0,42 ml/min) oraz normalny (Standard 0,32 ml/min) przy zachowaniu rozmiaru przeciętnej cząsteczki mierzonej MMAD 3,6μm. Sprawdzony i testowany przez TUV Nebulizator RF6 Basic2 to pewność skutecznej nebulizacji. Konstrukcja nebulizatora przystosowana jest do inhalacji pacjenta w pozycji leżącej (max dla 5ml). Używając inhalatora należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu nebulizatora – w razie niejasności można posłużyć się dołączoną do urządzenia instrukcją. Leki, które umieszczane są w nebulizatorze muszą być przypisane bezpośrednio przez lekarza – nie wolno używać dowolnych medykamentów bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą. Porady techniczne przy używaniu inhalatora: nebulizator RF6 Basic2 należy wymieniać co najmniej co pół roku, a w przypadku częstego stosowania – częściej, częste wymienianie nebulizatora gwarantuje odpowiedni poziom higieny i maksymalną skuteczność terapeutyczną, inhalator jest wyposażony w filtr powietrza, który należy wymieniać, gdy jest zabrudzony lub zmienia kolor, filtra nie należy czyścić we własnym zakresie, ponieważ jest to część jednorazowa i podlega całkowitej wymianie po zużyciu.

flaem inhalator pneumatyczno tlokowy dla dzieci

Inhalator dla dzieci Lella la Coccinella to prawdziwy przyjaciel nebulizacji idealny dla każdego dziecka.

Inhalator dla dzieci Lella la Cocinella to oryginalna biedronka, idealna dla najmłodszych pacjentów mających problemy z astmą lub chorobami górnych i dolnych dróg oddechowych Ma wyjątkowo przyjazny dla maluchów wygląd w kształcie uśmiechniętej biedronki, wywołujący u dziecka pozytywne emocje i nie kojarzące się z niczym nieprzyjemnym. Jako inhalator dla dzieci biedronka przyjaciel nebulizacji przełamuje ich lęki przed inhalacją.

Dodatkowo w zestawie inhalatora znajdziesz kolorową ilustrowaną książeczkę o przygodach Biedronki w języki włoskim i angielskim dedykowaną dzieciom z chorobami układu oddechowego.

Plecak na zestaw do inhalacji z dodatkową kieszenią na dodatkowe akcesoria do nebulizacji.

Inhalator dla dzieci Biedronka wyposażony jest w praktyczną torbę, która mieści wszystkie akcesoria.

Oczyszczacz do nosa i zatok z końcówką dla dzieci i dorosłych w zestawie inhalatora.

Wyjątkowo w skład zestawu wchodzi również specjalny nebulizator do oczyszczania zatok Rhino Clear z trzema końcówkami do inhalacji.

Nebulizator inhalatora dla dzieci pozwala na pracę w dwóch trybach szybkim i wolnym.

Zaletą inhalatora jest łatwość i wygoda w użyciu. Dzieci mogą spokojnie z niego korzystać w warunkach domowych. Urządzenie może pracować w dwóch trybach pracy – wysoki (High Speed 0,42 ml/min) oraz normalny (Standard 0,32 ml/min) przy zachowaniu rozmiaru przeciętnej cząsteczki mierzonej MMAD 3,6μm.

Sprawdzony i testowany przez TUV Nebulizator RF6 Basic2 to pewność skutecznej nebulizacji.

Konstrukcja nebulizatora przystosowana jest do inhalacji pacjenta w pozycji leżącej (max dla 5ml).

Używając inhalatora należy pamiętać o każdorazowym czyszczeniu nebulizatora – w razie niejasności można posłużyć się dołączoną do urządzenia instrukcją. Leki, które umieszczane są w nebulizatorze muszą być przypisane bezpośrednio przez lekarza – nie wolno używać dowolnych medykamentów bez wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Porady techniczne przy używaniu inhalatora:

  • nebulizator RF6 Basic2 należy wymieniać co najmniej co pół roku, a w przypadku częstego stosowania – częściej,
  • częste wymienianie nebulizatora gwarantuje odpowiedni poziom higieny i maksymalną skuteczność terapeutyczną,
  • inhalator jest wyposażony w filtr powietrza, który należy wymieniać, gdy jest zabrudzony lub zmienia kolor,
  • filtra nie należy czyścić we własnym zakresie, ponieważ jest to część jednorazowa i podlega całkowitej wymianie po zużyciu.

Dane techniczne

SKU TOW003721
Kod EAN 8018294008246
BLOZ 7 9078744
Grupa produktów Inhalatory dziecięce
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie -
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,6 μm w obu trybach
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 66 % tryb "standardowy", 67 % tryb "high speed"
Średni czas nebulizacji 2 ml leku niecałe 5 minut w trybie "high speed", ponad 6 minut w trybie "standardowym"
Tryb pracy ciągły
Głośność 55 db (A)
Szybkość nebulizacji/podawania 0,32 ml/min tryb "standardowy", 0,42 ml/min tryb "high speed"
Wydajność kompresora 10 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) ~1,5 bara
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 1,73 kg
Wymiary 21 cm x 16 cm x 13 cm
Zasilanie Zasilacz
Dodatkowe akcesoria 1,6 kg
Dodatkowe informacje urządzenie klasy IIb, nie zawiera lateksu
CE CE0051
Skład zestawu inhalator, przewód zasilający, przewód powietrzny, filtr powietrza, nebulizator, ustnik, maska dla dorosłych, maska dla dzieci, torba na zestaw.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja FLAEM Lella la Coccinella Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.