TOW017504 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_nebulflaem_4.0_profesjonalny_inhalator_nebulizator_rf9_www.jpg FLAEM FLAEM Y301P00
TOW017504
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
626
626.00
00
PLN
Cena Netto: 579,63 PLN

Wyróżniki

wydajny kompresor maski soft touch nebulizator RF9 z dodatkiem antybakteryjnym BioCote® uchwyt do przenoszenia kieszeń na przewód akcesoria chowane w urządzeniu

Opis

NebulFlaem 4.0 to kompletny i skuteczny profesjonalny system nebulizacji dorosłych i dzieci. To inhalator wraz z zestawem wszystkich potrzebnych akcesoriów i najnowocześniejszym nebulizatorem Flaem RF9. Inhalator NebulFlaem 4.0 zabezpieczony dodatkiem antybakteryjnym Biocote co daje pełne bezpieczeństwo stosowania. Zastosowana włoska sprężarka to najmocniejsza i najtrwalsza ze sprężarek FLAEM. Przeznaczona do wielu godzin długotrwałej pracy ciągłej. Umożliwia korzystanie z inhalatora zarówno w domu jak i w opiece medycznej i szpitalach. Niezawodność włoskiej marki potwierdzona jest długoletnim doświadczeniem i licznymi certyfikatami. Wygodne maski Soft Touch NebulFlaem 4.0 dla dorosłych i dzieci bez BPA Maski Flaem Soft Touch oszczędzają ilość utraconego lekarstwa. Wyjątkowo miękkie maseczki mają krawędź wykonaną z miękkiego, biokompatybilnego materiału. Maski dopasowują się do kształtu twarzy by dyspersja pary z lekarstwem była mniejsza. Specjalnie zaprojektowany zawór w masce otwiera się w fazie wydechu i zamyka w fazie wdechu. Urządzenie NebulFlaem 4.0 i akcesoria Flaem wykonane są z materiałów antyalergicznych, bez ftalanów i BPA, przetestowane zgodnie z europejskimi norma EN 10993-1 „Ocena biologiczna wyroby medyczne ”oraz w 93/42 / EWG Europejskiej Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych. NebulFlaem 4.0 posiada nebulizator RF9 z zaworem antydyspersyjnym i 4 trybami leczenia dróg oddechowych. Flaem RF9 posiada system, który pozwala wybrać żądaną wielkość cząstek w 4 trybach pracy Cząsteczki większe niż 7 μm (nebulizator w pozycji 0) dla górnych dróg oddechowych, duża prędkość nebulizacji; Cząsteczki większe niż 5 μm (nebulizator w pozycji 1) do leczenia obszaru tchawiczo-oskrzelowego; Cząsteczki między 3 a 4 μm (nebulizator w pozycji 2) do leczenia oskrzeli; Cząsteczki między 2 a 3 μm (nebulizator w pozycji 3) lekarstwo dociera do pęcherzyków płuc. Flaem RF9 to nebulizator dla dzieci i dorosłych z zmniejszoną dyspersją. System zaworów optymalizuje dostarczanie pacjentowi lekarstwa i ogranicza jego rozproszenie. Nebulizator jest łatwy w czyszczeniu, wszystkie elementy można zdemontować i umyć. Nebulizator pozwala na prostą zmianę wielkości cząsteczek przez przekręcenie pokrywy RF9. Pojemna komora do przechowywania akcesoriów w sprzęcie wykonanym z materiału antybakteryjnego. Powietrze zewnętrzne zasysane przez filtr porex wysoka wydajność i łatwość wymiany. Wygodny uchwyt do przenoszenia. Wygodna i higieniczna oddzielna kieszeń na zwijanie przewodu. Korzyści z ochrony antybakteryjnej BioCote inhalatora NebulFlaem 4.0 Obudowa NebulFlaem 4.0 wykonana jest z ABS zmieszanego z dodatkiem antybakteryjnym BioCote®, który sprawia, że ​​powierzchnie są chronione 24 godziny na dobę i trwale mają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe. Przechowuj akcesoria w bezpieczniejszym środowisku.

nebu flaem

NebulFlaem 4.0 to kompletny i skuteczny profesjonalny system nebulizacji dorosłych i dzieci. To inhalator wraz z zestawem wszystkich potrzebnych akcesoriów i najnowocześniejszym nebulizatorem Flaem RF9. Inhalator NebulFlaem 4.0 zabezpieczony dodatkiem antybakteryjnym Biocote co daje pełne bezpieczeństwo stosowania.

nebu flaem

Zastosowana włoska sprężarka to najmocniejsza i najtrwalsza ze sprężarek FLAEM. Przeznaczona do wielu godzin długotrwałej pracy ciągłej.

Umożliwia korzystanie z inhalatora zarówno w domu jak i w opiece medycznej i szpitalach. Niezawodność włoskiej marki potwierdzona jest długoletnim doświadczeniem i licznymi certyfikatami.

Wygodne maski Soft Touch NebulFlaem 4.0 dla dorosłych i dzieci bez BPA

Maski Flaem Soft Touch oszczędzają ilość utraconego lekarstwa. Wyjątkowo miękkie maseczki mają krawędź wykonaną z miękkiego, biokompatybilnego materiału. Maski dopasowują się do kształtu twarzy by dyspersja pary z lekarstwem była mniejsza. Specjalnie zaprojektowany zawór w masce otwiera się w fazie wydechu i zamyka w fazie wdechu.

Urządzenie NebulFlaem 4.0 i akcesoria Flaem wykonane są z materiałów antyalergicznych, bez ftalanów i BPA, przetestowane zgodnie z europejskimi norma EN 10993-1 „Ocena biologiczna wyroby medyczne ”oraz w 93/42 / EWG Europejskiej Dyrektywa dotycząca wyrobów medycznych.

nebu flaem
nebu flaem

NebulFlaem 4.0 posiada nebulizator RF9 z zaworem antydyspersyjnym i 4 trybami leczenia dróg oddechowych.

Flaem RF9 posiada system, który pozwala wybrać żądaną wielkość cząstek w 4 trybach pracy

Cząsteczki większe niż 7 μm (nebulizator w pozycji 0) dla górnych dróg oddechowych, duża prędkość nebulizacji;

Cząsteczki większe niż 5 μm (nebulizator w pozycji 1) do leczenia obszaru tchawiczo-oskrzelowego;

Cząsteczki między 3 a 4 μm (nebulizator w pozycji 2) do leczenia oskrzeli;

Cząsteczki między 2 a 3 μm (nebulizator w pozycji 3) lekarstwo dociera do pęcherzyków płuc. Flaem

RF9 to nebulizator dla dzieci i dorosłych z zmniejszoną dyspersją. System zaworów optymalizuje dostarczanie pacjentowi lekarstwa i ogranicza jego rozproszenie. Nebulizator jest łatwy w czyszczeniu, wszystkie elementy można zdemontować i umyć. Nebulizator pozwala na prostą zmianę wielkości cząsteczek przez przekręcenie pokrywy RF9.

Pojemna komora do przechowywania akcesoriów w sprzęcie wykonanym z materiału antybakteryjnego.

Powietrze zewnętrzne zasysane przez filtr porex wysoka wydajność i łatwość wymiany.

Wygodny uchwyt do przenoszenia. Wygodna i higieniczna oddzielna kieszeń na zwijanie przewodu.

nebu flaem
nebu flaem

Korzyści z ochrony antybakteryjnej BioCote inhalatora NebulFlaem 4.0

Obudowa NebulFlaem 4.0 wykonana jest z ABS zmieszanego z dodatkiem antybakteryjnym BioCote®, który sprawia, że ​​powierzchnie są chronione 24 godziny na dobę i trwale mają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antywirusowe. Przechowuj akcesoria w bezpieczniejszym środowisku.

Dane techniczne

SKU TOW017504
Kod EAN 8018294014995
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 2,56
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 82,2%
Tryb pracy ciągły
Głośność 55 dB
Wydajność kompresora 14 l/min
Ciśnienie robocze z nebulizatora 1,30 bar
Ciśnienie maksymalne (bar) 3.5 ± 0.5 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 2.1 Kg
Wymiary 20 (L) x 29.5 (P) x 10 (H) cm
Zasilanie Sieciowe
CE 0051
Skład zestawu inhalator, nebulizator RF9, duża i mała maska soft touch, przewód powietrzny, filtr
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Ulotka Ulotka Deklaracja zgodności Certyfikat CE Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.