TOW016186 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_walkieneb_inhalator_zestaw.jpg FLAEM FLAEM WN20P00
TOW016186
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
557
557.00
00
PLN
Cena Netto: 515,74 PLN

Wyróżniki

MMAD 2.95 μm (Min) / 2.44 μm (Max) Tryb pracy: Przerywany Cichy kompresor 52dBA Nebulizator RF7 Dual Speed Możliwość używania w aucie

Opis

Najnowszy inhalator filmy FLAEM. Bardzo cicha praca i niskie zużycie energii. Ze względu na swoją innowacyjną technologię WalkieNeb osiągnął wysoką moc, kompaktowe wymiary i lekkość - dzięki czemu jest idealnym inhalatorem domowym jak i przenośnym. W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe. Profesjonalny filtr wlotu powietrza dla lepszej jakości nebulizacji. Filtr gęstość = 230 mg / m3. Wygodna torba przenoszenia całego zestawu Flaem Wi.Neb Basic. W torbie zmieścisz inhalator wraz z akcesoriami. Specjalnie zaprojektowany dla podróżujących lub osób które chcą mieć urządzenie pod ręką w każdej chwili. WalkieNeb Basic może być zasilany sieciowo lub gniazdka 12V znajdującego się w autach. Nebulizator RF7 Speed Plus Dzięki połączeniu wydajneg kompresor z najnowszym nebulizatorem RF7 Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek. Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. UWAGA: Wersja bez akumulatora.

Najnowszy inhalator filmy FLAEM. Bardzo cicha praca i niskie zużycie energii. Ze względu na swoją innowacyjną technologię WalkieNeb osiągnął wysoką moc, kompaktowe wymiary i lekkość - dzięki czemu jest idealnym inhalatorem domowym jak i przenośnym. W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Profesjonalny filtr wlotu powietrza dla lepszej jakości nebulizacji. Filtr gęstość = 230 mg / m3. Wygodna torba przenoszenia całego zestawu Flaem Wi.Neb Basic. W torbie zmieścisz inhalator wraz z akcesoriami. Specjalnie zaprojektowany dla podróżujących lub osób które chcą mieć urządzenie pod ręką w każdej chwili. WalkieNeb Basic może być zasilany sieciowo lub gniazdka 12V znajdującego się w autach.

flaem soft touch

Nebulizator RF7 Speed Plus

Dzięki połączeniu wydajneg kompresor z najnowszym nebulizatorem RF7 Speed Plus firma Flaem uzyskała inhalator o bardzo wysokiej wydajności i odpowiedniej wielkości cząsteczek.

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.

Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu).

Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

UWAGA: Wersja bez akumulatora.

Dane techniczne

SKU TOW016186
Kod EAN 8018294008307
Grupa produktów Inhalatory przenośne i ultradźwiękowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do terapii wziewnej.
Marka FLAEM
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 2,95 μm (Min) , 2.44 μm (Max)
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 74,7 % (Min), 80,7% (Max)
Średni czas nebulizacji 2 ml leku ok 2 min
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dB (A)
Wydajność kompresora 14 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 0,42 ml/min
Przepływ minimalny ( /min) 0,18 ml/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 2 ±0,3 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor niebieski
Waga urządzenia 530g
Wymiary 13x11x5,3 cm
Zasilanie Zasilacz, 12V
CE 0051CE
Skład zestawu inhalator, nebulizator RF7, przewód powietrzny, maska dla dorosłuch, maska dla dzieci, filtr
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Deklaracja zgodności Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Powiadomienie URPLWMiPB

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.