TOW019969 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/u/pulmowaves_2_zdj_1.jpg FLAEM FLAEM VI06P00
TOW019969
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
9 653
9653.00
00
PLN
Cena Netto: 8 937,96 PLN

Opis

PulmoWaves 2: Urządzenie do Fizjoterapii Układu Oddechowego i Usuwania Wydzielin Tchawiczo-Oskrzelowych z Kompresorem Parametry techniczne Kompresora: Zasilanie: 230 V ~, 140 VA Częstotliwość: 50 Hz Bezpiecznik: 1x T2AL 250 V Poziom hałasu (w odległości 1 m): 55 dB (A) (w przybliżeniu) Urządzenie do Nebulizacji: Źródło prądu: 12 V Nebulizacja ml/min(1): 0,32 ml/min MMAD(2): 4,26 µm Frakcja respirabilna<5μm(2): 51,7% (w przybliżeniu) Pojemność: 8 ml (1) Dane zebrane zgodnie z wewnętrzną procedurą Flaem I29-P07.5. (2) Dane obliczone na podstawie wartości uzyskanych za pomocą Malvern Spraytec i porównane z wartościami testów przeprowadzonych na Uniwersytecie w Parmie. PulmoWaves 2 to zaawansowane urządzenie medyczne, które łączy w sobie funkcję kompresora i nebulizatora, zapewniając kompleksową terapię układu oddechowego. Dzięki innowacyjnemu zabiegowi 3 w 1, PulmoWaves 2 oferuje: 1. Otwieranie Dróg Oddechowych Działanie opiera się na generowaniu wibracji przez kompresor pneumatyczny, który jest automatycznie aktywowany przez czynność wdechową pacjenta. Wibracje te, których amplitudę można regulować za pomocą regulatora przepływu na konsoli urządzenia, umożliwiają usunięcie zatykających drogi oddechowe zatkań śluzowych. 2. Odkrztuszanie i Usuwanie Śluzu System zawiera regulowane w 5 pozycjach urządzenie PEP (dodatnie ciśnienie wydechowe), które służy do kontrolowania fazy wydechu. Natężenie przepływu można mierzyć za pomocą nowego cyfrowego manometru w technologii LED na konsoli urządzenia, co sprawia, że jest łatwy do odczytania i wygodny w czyszczeniu. Działanie urządzenia PEP polega na utrzymywaniu dróg oddechowych otwartych przez całą fazę wydechu. Urządzenie to może być również używane bez nebulizatora, jako alternatywne rozwiązanie terapeutyczne. 3. Nawilżanie Dróg Oddechowych PulmoWaves 2 łączy działanie urządzenia PEP i kompresora pneumatycznego z korzyściami, jakie daje nowy nebulizator strumieniowy wyposażony w nebulizator RF8. Aby zapobiec wysychaniu dróg oddechowych podczas zabiegu, strumień wdychany przez pacjenta zasysa roztwór soli fizjologicznej nebulizowany i wytwarzany przez urządzenie.

PulmoWaves 2: Urządzenie do Fizjoterapii Układu Oddechowego i Usuwania Wydzielin Tchawiczo-Oskrzelowych z Kompresorem

Parametry techniczne Kompresora:

  • Zasilanie: 230 V ~, 140 VA
  • Częstotliwość: 50 Hz
  • Bezpiecznik: 1x T2AL 250 V
  • Poziom hałasu (w odległości 1 m): 55 dB (A) (w przybliżeniu)

Urządzenie do Nebulizacji:

  • Źródło prądu: 12 V
  • Nebulizacja ml/min(1): 0,32 ml/min
  • MMAD(2): 4,26 µm
  • Frakcja respirabilna<5μm(2): 51,7% (w przybliżeniu)
  • Pojemność: 8 ml

(1) Dane zebrane zgodnie z wewnętrzną procedurą Flaem I29-P07.5. (2) Dane obliczone na podstawie wartości uzyskanych za pomocą Malvern Spraytec i porównane z wartościami testów przeprowadzonych na Uniwersytecie w Parmie.

PulmoWaves 2 to zaawansowane urządzenie medyczne, które łączy w sobie funkcję kompresora i nebulizatora, zapewniając kompleksową terapię układu oddechowego. Dzięki innowacyjnemu zabiegowi 3 w 1, PulmoWaves 2 oferuje:

1. Otwieranie Dróg Oddechowych

Działanie opiera się na generowaniu wibracji przez kompresor pneumatyczny, który jest automatycznie aktywowany przez czynność wdechową pacjenta. Wibracje te, których amplitudę można regulować za pomocą regulatora przepływu na konsoli urządzenia, umożliwiają usunięcie zatykających drogi oddechowe zatkań śluzowych.

2. Odkrztuszanie i Usuwanie Śluzu

System zawiera regulowane w 5 pozycjach urządzenie PEP (dodatnie ciśnienie wydechowe), które służy do kontrolowania fazy wydechu. Natężenie przepływu można mierzyć za pomocą nowego cyfrowego manometru w technologii LED na konsoli urządzenia, co sprawia, że jest łatwy do odczytania i wygodny w czyszczeniu. Działanie urządzenia PEP polega na utrzymywaniu dróg oddechowych otwartych przez całą fazę wydechu. Urządzenie to może być również używane bez nebulizatora, jako alternatywne rozwiązanie terapeutyczne.

3. Nawilżanie Dróg Oddechowych

PulmoWaves 2 łączy działanie urządzenia PEP i kompresora pneumatycznego z korzyściami, jakie daje nowy nebulizator strumieniowy wyposażony w nebulizator RF8. Aby zapobiec wysychaniu dróg oddechowych podczas zabiegu, strumień wdychany przez pacjenta zasysa roztwór soli fizjologicznej nebulizowany i wytwarzany przez urządzenie.

Dane techniczne

SKU TOW019969
Kod EAN 8018294017071
Grupa produktów Asystory kaszlu
Marka FLAEM
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.