TOW017996 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/a/m/amp_ka_1.jpg INNY MARIMER 301501 5
TOW017996
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Bez konserwantów Nawilża Oczyszcza

Opis

5 ampułek po 5ml MARIMER INHALATION Hipertoniczna woda morska / sól do inhalacji 2.2% Rozwiązanie do nebulizacji, odblokowuje drogi oddechowe.WskazaniaZalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych  na mukowiscydozę, ostre stany zapalne oskrzelików lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP). Opis produktuNaturalne składniki pochodzenia morskiego sprawiają, że produkt jest zalecany już do 1 dnia życia, dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych w celu nawilżenia i odblokowania dróg oddechowych w przypadku zatkania, utrudnionego oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu. Osmotyczne działanie produktu pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej poprzez pobudzenie wydzielania w drogach oddechowych. Ułatwia oddychanie i poprawia jakość życia. Roztworu można używać w formie inhalacji lub aerozoloterapii. DawkowanieZaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza. Dostępne opakowania5 ampułek x 5 ml. Środki ostrożności Skład100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli). Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór. Postać100 % roztwór wody morskiej do nebulizacji.Nie stosować produktu do iniekcji. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do nebulizatora przez producenta. Nie mieszać produktu z innymi lekami. OstrzeżeniaNie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków. DystrybutorGlenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o.

5 ampułek po 5ml MARIMER INHALATION Hipertoniczna woda morska / sól do inhalacji 2.2%

Rozwiązanie do nebulizacji, odblokowuje drogi oddechowe.

Wskazania

Zalecany do stosowania w formie inhalacji lub aerozoloterapii w celu poprawy funkcjonowania dróg oddechowych w przypadku problemów z oddychaniem, zwłaszcza u osób chorych  na mukowiscydozę, ostre stany zapalne oskrzelików lub przewlekłą obturacyjną chorobę płuc (POChP).

Opis produktu

Naturalne składniki pochodzenia morskiego sprawiają, że produkt jest zalecany już do 1 dnia życia, dla noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych w celu nawilżenia i odblokowania dróg oddechowych w przypadku zatkania, utrudnionego oddychania, świszczącego oddechu lub przewlekłego kaszlu. Osmotyczne działanie produktu pomaga rozrzedzić i usunąć nadmiar wydzieliny śluzowej poprzez pobudzenie wydzielania w drogach oddechowych. Ułatwia oddychanie i poprawia jakość życia. Roztworu można używać w formie inhalacji lub aerozoloterapii.

Dawkowanie

Zaleca się stosowanie 1 ampułki o pojemności 5 ml podczas 1 aerozoloterapii lub inhalacji. Stosować 2-4 razy dziennie po 1 ampułce lub postępować zgodnie z zaleceniem lekarza.

Dostępne opakowania

5 ampułek x 5 ml.

Środki ostrożności

Skład

100% roztwór sterylnej, hipertonicznej wody morskiej (odpowiada 22 g/l soli). Nie zawiera konserwantów. Sterylny roztwór.

Postać

100 % roztwór wody morskiej do nebulizacji.

Nie stosować produktu do iniekcji. Należy postępować zgodnie z instrukcją użycia dołączoną do nebulizatora przez producenta. Nie mieszać produktu z innymi lekami.

Ostrzeżenia

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na wodę morską. Nie stosować u wcześniaków.

Dystrybutor

Glenmark Pharmaceuticals Sp. z o. o.

Dane techniczne

SKU TOW017996
Kod EAN 3518646673047
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka INNY
Skład zestawu 5 ampółek w opakowaniu zastępczym
Stawka podatku VAT 8%

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.