TOW010244 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem-baby-mask-neonatal-kit-size-2-pomniejszony_1_2.jpg FLAEM FLAEM ACO390P
TOW010244
Ocena
5/5
Podziel się
45
45.00
00
PLN
Cena Netto: 41,67 PLN
Wybrany wariantMaska dla niemowląt 1-11 miesięcy do inhalatora FLAEM
  1. 1-3 lat

    Maska dla dzieci 1-3 lat do inhalatora FLAEM
  2. 0-1 m

    Maska dla noworodków od 0-1 miesięca do inhalatora FLAEM

Wyróżniki

Dla niemowląt Inhalacja na leżąco Kształt dopasowany do twarzy dziecka Do sterylizacji w 134℃

Opis

Maski silikonowe M1 dla niemowląt w wieku 1-11 miesięcy Maski przeznaczone do podawania leków nebulizatorowych zalecanych przez lekarza. Maski odpowiednie do nebulizatorów marki FLAEM.   Maski w rozmiarach: M0 - 0 - 1 miesiąc; M1 - 1 - 11 miesięcy; M2 - 1 - 3 lat. Ergonomiczne, silikonowe maseczki dopasowane do kształtu dziecięcej twarzy odpowiednio przylegają by lekarstwo nie uciekało. Na maseczkach umieszczono specjalne wypustki by nie wyślizgiwały się z dłoni. Maski dostosowane są dla noworodków, co jest nowością na rynku i dużą wygodą dla rodziców. Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych. Maski i łącznik są stworzone tak, by można było je sterylizować w autoklawie do 134℃ lub myć w ciepłej wodzie i zmywarce. Przed każdym użyciem i po każdym użyciu należy je wyczyścić. Umyć akcesoria w ciepłej (około 40 °C) wodzie pitnej z płynem do mycia naczyń lub umyć w zmywarce. Zdezynfekować akcesoria przez zanurzenie w roztworze zawierającym 60% wody i 40% białego octu. Dokładnie opłukać wodą i osuszyć. Łącznik do podawania leku na leżąco. Do każdej maski dołączono plastikowy łącznik wygięty pod kątem 90°. Bardzo przydatny gdy chcemy podać lekarstwo leżącemu dziecku. W rurce- łączniku umieszczono odpowiedni otwór zapobiegający uduszeniu. Otwór ciężko zasłonić dłonią, dzięki czemu nebulizacja jest bardzo bezpieczna. Wygodne rozwiązanie dla rodziców, którzy robią to pierwszy raz. Wszystkie maski FLAEM są: antyalergiczne, biokompatybilne, wolne od BPA, wolne od ftalanów, zgodne z europejskim standardem: EN 10993-1. CE0051.  

Maski silikonowe M1 dla niemowląt w wieku 1-11 miesięcy

Maski przeznaczone do podawania leków nebulizatorowych zalecanych przez lekarza.

Maski odpowiednie do nebulizatorów marki FLAEM.

 

Maski w rozmiarach:

M0 - 0 - 1 miesiąc;

M1 - 1 - 11 miesięcy;

M2 - 1 - 3 lat.

Ergonomiczne, silikonowe maseczki dopasowane do kształtu dziecięcej twarzy odpowiednio przylegają by lekarstwo nie uciekało. Na maseczkach umieszczono specjalne wypustki by nie wyślizgiwały się z dłoni.

Maski dostosowane są dla noworodków, co jest nowością na rynku i dużą wygodą dla rodziców. Dla najmłodszych pacjentów maseczka jest jedynym rozwiązaniem, wystarczy, że dziecko będzie oddychało, a mgiełka z nebulizatora wraz z wdechem będzie kierowana do dróg oddechowych.

Maski i łącznik są stworzone tak, by można było je sterylizować w autoklawie do 134℃ lub myć w ciepłej wodzie i zmywarce.

Przed każdym użyciem i po każdym użyciu należy je wyczyścić. Umyć akcesoria w ciepłej (około 40 °C) wodzie pitnej z płynem do mycia naczyń lub umyć w zmywarce. Zdezynfekować akcesoria przez zanurzenie w roztworze zawierającym 60% wody i 40% białego octu. Dokładnie opłukać wodą i osuszyć.

Łącznik do podawania leku na leżąco.

Do każdej maski dołączono plastikowy łącznik wygięty pod kątem 90°. Bardzo przydatny gdy chcemy podać lekarstwo leżącemu dziecku.

W rurce- łączniku umieszczono odpowiedni otwór zapobiegający uduszeniu. Otwór ciężko zasłonić dłonią, dzięki czemu nebulizacja jest bardzo bezpieczna. Wygodne rozwiązanie dla rodziców, którzy robią to pierwszy raz.

Wszystkie maski FLAEM są: antyalergiczne, biokompatybilne, wolne od BPA, wolne od ftalanów, zgodne z europejskim standardem: EN 10993-1. CE0051.

 

Dane techniczne

SKU TOW010244
Kod EAN 8018294010348
Grupa produktów Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka FLAEM
Skład zestawu maska, łącznik
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.