TOW000638 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_rhino_clear_sprint___www.jpg FLAEM FLAEM DR00P00
TOW000638
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
196
196.00
00
PLN
Cena Netto: 181,48 PLN

Wyróżniki

Daje natychmiastowy efekt ulgi Zaprojektowany specjalnie do irygacji Mobilny ( zasilany bateryjnie) Nie wymaga użycia inhalatora Pompka tworzy wygodny uchwyt

Opis

Uniwersalny dla dzieci i dorosłych Rhino Clear SPRINT to irygator do nosa zaprojektowany specjalnie w celu irygacji i utrzymania higieny jam nosowych dorosłych i dzieci. Można wykorzystywać go do irygacji z roztworami soli, jak również roztworów leków stosowanych w terapii wziewnej. Mobilny Dzięki zastosowaniu baterii, irygator jest w pełni mobilnym samodzielnym urządzeniem. Irygacja Rhino Clear SPRINT jest przeznaczony do nebulizacji roztworu wody w irygacji jam nosowych, zbierając roztwór, który gromadzi się w specjalnej komorze zbiorczej będącej częścią irygatora do nosa. Może być stosowany z roztworami soli (izotonicznymi, hipertonicznymi i wodami termalnymi) lub z roztworami leków używanych w terapii wziewnej, według zaleceń lekarza. Ergonomiczność Ergonomiczna pompka irygatora tworzy wygodny uchwyt wyposażony w przycisk aktywujący nebulizację. Dopasowanie Rhino Clear SPRINT ma możliwość nałożenia 3 różnych nasadek nosowych w celu lepszego dostosowania irygatora do jam nosowych pacjenta. Zastosowanie Rhino Clear SPRINT stosuje się do fizjologicznej irygacji jam nosowych (roztworem soli fizjologicznej lub wodą termalną). Pomaga higienie jam nosowych u dzieci. U dorosłych ułatwia wykonywanie fizjologicznych irygacji nosa i może być stosowany przed terapią wziewną dróg oddechowych by wspomóc podawanie leku. Rhino Clear SPRINT stosuje się do irygacji leczniczej: podawanie leków z użyciem irygatora musi poprzedzać konsultacja z lekarzem lub farmaceutą, który określa rodzaj leku, dawkowanie i okres leczenia.

flaem_rhino_clear_sprint

Uniwersalny dla dzieci i dorosłych

Rhino Clear SPRINT to irygator do nosa zaprojektowany specjalnie w celu irygacji i utrzymania higieny jam nosowych dorosłych i dzieci. Można wykorzystywać go do irygacji z roztworami soli, jak również roztworów leków stosowanych w terapii wziewnej.

Mobilny

Dzięki zastosowaniu baterii, irygator jest w pełni mobilnym samodzielnym urządzeniem.

Irygacja

Rhino Clear SPRINT jest przeznaczony do nebulizacji roztworu wody w irygacji jam nosowych, zbierając roztwór, który gromadzi się w specjalnej komorze zbiorczej będącej częścią irygatora do nosa. Może być stosowany z roztworami soli (izotonicznymi, hipertonicznymi i wodami termalnymi) lub z roztworami leków używanych w terapii wziewnej, według zaleceń lekarza.

Ergonomiczność

Ergonomiczna pompka irygatora tworzy wygodny uchwyt wyposażony w przycisk aktywujący nebulizację.

Dopasowanie

Rhino Clear SPRINT ma możliwość nałożenia 3 różnych nasadek nosowych w celu lepszego dostosowania irygatora do jam nosowych pacjenta.

Zastosowanie

Rhino Clear SPRINT stosuje się do fizjologicznej irygacji jam nosowych (roztworem soli fizjologicznej lub wodą termalną). Pomaga higienie jam nosowych u dzieci. U dorosłych ułatwia wykonywanie fizjologicznych irygacji nosa i może być stosowany przed terapią wziewną dróg oddechowych by wspomóc podawanie leku.

Rhino Clear SPRINT stosuje się do irygacji leczniczej: podawanie leków z użyciem irygatora musi poprzedzać konsultacja z lekarzem lub farmaceutą, który określa rodzaj leku, dawkowanie i okres leczenia.

Dane techniczne

SKU TOW000638
Kod EAN 8018294010911
BLOZ 7 9072679
Grupa produktów Oczyszczacze nosa i zatok
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób do usuwania wydzieliny z nosa.
Marka FLAEM
Tryb pracy ciągły
Głośność brak danych
Maksymalna podawana objętość leku 15 ml
Waga urządzenia 185 g
Wymiary 7 x 6 x 15,5 cm
Zasilanie Baterie
CE CE0051
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Powiadomienie URPLWMiPB

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.