TOW000598 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_rhino-clear-yellow-nebulizator-do-oczyszczania-zatok-www.jpg FLAEM FLAEM ACO416P
TOW000598
Ocena
5/5
Podziel się
94
94.00
00
PLN
Cena Netto: 87,04 PLN
Wybrany wariantFLAEM Rhino Clear-żółty
  1. żółty

    FLAEM Rhino Clear-żółty
  2. neutralny

    FLAEM Rhino Clear-neutralny
  3. niebieski

    FLAEM Rhino Clear-niebieski

Wyróżniki

Efektywne rozpylanie Bio przyjazny i nietoksyczny Skutecznie leczy zatoki przynosowe 3 końcówki nosowe w różnych rozmiarach Zbiornik na wydzielinę Do użytku z kompresorem

Opis

Irygator do oczyszczania zatok FLAEM NUOVA Rhino Clear to łatwe w użyciu i efektywne urządzenie rozpylające, przydatne w leczeniu zatok przynosowych i górnych partii dróg oddechowych. Aparat stosowany jest przy nieżycie nosa, przeziębieniach, alergiach i katarze. Może być stosowany z roztworami solnymi, wodami termalnymi lub lekami powszechnie dostępnymi w aptekach. Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy (prawie 50% cząsteczek między 10 a 50 mikro m) i dużej wydajności (5 ml/min.), które po wejściu do jam nosowych i gardła, nawadniają, zmiękczają i usuwają śluz, dzięki ciśnieniu, jakie wywierają na błony śluzowe. Wszystkie szkodliwe substancje spływają do specjalnej komory. Irygator do oczyszczania zatok FLAEM NUOVA Rhino Clear działa w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami sprężarkowymi do aerozoloterapii (kompresorami inhalatorów). Irygator NIE jest samodzielnym produktem do inhalacji. Aparat ten posiada praktyczny przycisk kontrolujący nebulizację, wyposażony jest w 3 końcówki nosowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu nadaje się dla pacjentów w każdym wieku. Irygator został zbudowany  z bio przyjaznego i nietoksycznego materiału, posiada ergonomiczną obudowę komfortową w użytkowaniu. Usuwa wydzieliny, kurz i szkodliwe substancje nagromadzone w zatokach przynosowych. Pomaga udrożnić zatkany nos i ułatwia oddychanie.  

flaem_RHINO_CLEAR_oczyszczacz_nebulizator

Irygator do oczyszczania zatok FLAEM NUOVA Rhino Clear to łatwe w użyciu i efektywne urządzenie rozpylające, przydatne w leczeniu zatok przynosowych i górnych partii dróg oddechowych. Aparat stosowany jest przy nieżycie nosa, przeziębieniach, alergiach i katarze. Może być stosowany z roztworami solnymi, wodami termalnymi lub lekami powszechnie dostępnymi w aptekach. Wytwarza strumień rozpylonych cząstek płynu płuczącego o stosunkowo dużej średnicy (prawie 50% cząsteczek między 10 a 50 mikro m) i dużej wydajności (5 ml/min.), które po wejściu do jam nosowych i gardła, nawadniają, zmiękczają i usuwają śluz, dzięki ciśnieniu, jakie wywierają na błony śluzowe. Wszystkie szkodliwe substancje spływają do specjalnej komory.

Irygator do oczyszczania zatok FLAEM NUOVA Rhino Clear działa w połączeniu ze wszystkimi urządzeniami sprężarkowymi do aerozoloterapii (kompresorami inhalatorów). Irygator NIE jest samodzielnym produktem do inhalacji. Aparat ten posiada praktyczny przycisk kontrolujący nebulizację, wyposażony jest w 3 końcówki nosowe o różnych rozmiarach, dzięki czemu nadaje się dla pacjentów w każdym wieku. Irygator został zbudowany  z bio przyjaznego i nietoksycznego materiału, posiada ergonomiczną obudowę komfortową w użytkowaniu.

Usuwa wydzieliny, kurz i szkodliwe substancje nagromadzone w zatokach przynosowych. Pomaga udrożnić zatkany nos i ułatwia oddychanie.

 

Dane techniczne

SKU TOW000598
Kod EAN 8018294009311
BLOZ 7 9072848
Grupa produktów Oczyszczacze nosa i zatok
Marka FLAEM
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 48μm
Tryb pracy nie dotyczy
Głośność brak danych
Ciśnienie robocze z nebulizatora 5 ml/min
Maksymalna podawana objętość leku 10 ml
Kolor żółty
Dodatkowe informacje akcesoria do inhalatorów, Nebulizator do zatok
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB

Opinie

Zojka

Ocena

5/5
Najlepszy do leczenia przewlekłych stanów zapalnych zatok! Oczyszcza, daje możliwość podania leków bezpośrednio do zainfekowanych zatok! Dla dzieci, dorosłych. Przy alergii, chorobie niezastąpiony! Wykonanie dokładne, estetyczne i bardzo trwały! Korzystam 5 lat i nic się nie dzieje!
0 5 5 1 1

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.