TOW003723 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_primo_neb_inhalator_pneumatyczno-tlokowy_5.jpg FLAEM FLAEM PN03P00
TOW003723
Ocena
5/5
Podziel się
To jest wyrób medyczny. Używaj go
zgodnie z instrukcją lub etykietą
146
146.00
00
PLN
Cena Netto: 135,19 PLN

Wyróżniki

Wydajny kompresor Wysokie parametry mgiełki Nebulizator RF7 Dual Speed System zapobiegający rozlewaniu leku Szybka inhalacja

Opis

Doskonałe parametry mgiełki FLAEM PRIMONEB to wysoka skuteczność terapii (MMAD 3,78 mikrometra, frakcja respirabilna 63% według TÜV). Nebulizator wyposażony w system zapobiegający rozlewaniu leku jest w sam raz do nebulizacji dzieci. Praca ciągła inhalatora dzięki silnikowi o wysokiej kulturze pracy. Szybka inhalacja - wyższy komfort i krótszy czas spędzony na podawaniu leku. Filtr o wysokiej wydajności pozwala na używanie inhalatora dłużej. Nebulizator RF7 Dual Speed Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji. Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres. Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Inhalator pneumatyczno tłokowy Flaem Primoneb Solidna konstrukcja i jakość wiodącej marki (Flaem Nuova). Produkowany we Włoszech. Polskie opakowanie, oznakowanie, instrukcja obsługi i gwarancja. Inhalator Flaem PrimoNeb może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków aerozolowych. Wydajny kompresory do pracy ciągłej i nebulizator RF7 Dual Speed z systemem zapobiegania przypadkowemu rozlewaniu leku pomogą w inhalacji każdemu członkowi rodziny. Maska wykonana bez ftalanów i BPA pomoże w nebulizacji. Nadaje się do dezynfekcji.

Flaem Primo Neb inhalator

Doskonałe parametry mgiełki FLAEM PRIMONEB to wysoka skuteczność terapii (MMAD 3,78 mikrometra, frakcja respirabilna 63% według TÜV). Nebulizator wyposażony w system zapobiegający rozlewaniu leku jest w sam raz do nebulizacji dzieci. Praca ciągła inhalatora dzięki silnikowi o wysokiej kulturze pracy. Szybka inhalacja - wyższy komfort i krótszy czas spędzony na podawaniu leku. Filtr o wysokiej wydajności pozwala na używanie inhalatora dłużej.

Nebulizator RF7 Dual Speed

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed (RF7 Dual Speed) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.

Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres.

Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

flaem rf 7
flaem soft touch

Inhalator pneumatyczno tłokowy Flaem Primoneb

Solidna konstrukcja i jakość wiodącej marki (Flaem Nuova). Produkowany we Włoszech.

Polskie opakowanie, oznakowanie, instrukcja obsługi i gwarancja.

Inhalator Flaem PrimoNeb może być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków aerozolowych.

Wydajny kompresory do pracy ciągłej i nebulizator RF7 Dual Speed z systemem zapobiegania przypadkowemu rozlewaniu leku pomogą w inhalacji każdemu członkowi rodziny.

Maska wykonana bez ftalanów i BPA pomoże w nebulizacji. Nadaje się do dezynfekcji.

Dane techniczne

SKU TOW003723
Kod EAN 8018294006396
Grupa produktów Inhalatory domowe
Prowadzący reklamę Novamed.pl S.A
Producent FLAEM NUOVA S.p.A.
Autoryzowany przedstawiciel -
Ryzyka -
Zastosowanie Wyrób medyczny do podawania pacjentowi nebulizowanego leku.
Marka FLAEM
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 MIN 3,78 μm | MAX 4,58 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% MIN 63% | MAX 54,4%
Tryb pracy ciągły
Głośność 54 dB (A)
Wydajność kompresora 9 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora max 0,55 ml/min
Ciśnienie robocze z nebulizatora min 0,25 ml/min
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 1,3 kg
Wymiary 14,5 x 10,5 x 14 cm
Zasilanie Zasilacz
CE 0051
Skład zestawu nebulizator RF7 Dual Speed, maska soft touch, ustnik, końcówka do nosa, torba na akcesoria
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Certyfikat CE Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności Powiadomienie URPLWMiPB Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.