TOW020133 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_airfeel_trening_oddechowy_www.jpg FLAEM ACO754P
TOW020133
Ocena
5/5
Podziel się
312
312.00
00
PLN
Cena Netto: 288,89 PLN
Wybrany wariantFlaem AirFeel O-PEP i PEP

Opis

AirFeel trenażer oddechu z dwoma trybami: PEP i O-PEP Flaem AirFeel to zaawansowany trenażer oddechu oraz urządzenie rehabilitacyjne zaprojektowane do poprawy funkcji układu oddechowego. Wykorzystując innowacyjny mechanizm z wykorzystaniem stalowej kulki, urządzenie skutecznie oczyszcza płuca poprzez stymulację drzewa oskrzelowego. Posiadając dwa tryby pracy - O-PEP i PEP - Flaem AirFeel umożliwia elastyczną terapię: O-PEP dostarcza dynamicznych oscylacji ciśnienia dla ułatwienia oddychania, natomiast PEP (Positive Expiratory Pressure) wspomaga otwarcie dróg oddechowych i zwiększenie objętości płuc. Efektywna terapia wydechowa z użyciem urządzenia PEP Po obróceniu nasadki do pozycji "zamkniętej" blokuje ona wewnętrzną kulkę i tłoczy powietrze tylko przez wybrany otwór wskazany przez fizjoterapeutę. Jako urządzenie z dodatnim ciśnieniem wydechowym (PEP), AirFeel zapewnia przeciwciśnienie w drogach oddechowych podczas wydechu. Może to poprawić oczyszczanie poprzez gromadzenie gazu za śluzem poprzez wentylację poboczną i tymczasowe zwiększenie funkcjonalnej pojemności resztkowej. O-PEP: Złagodzenie Zatorów i Poprawa Drożności Drogowych Płucnych Po obróceniu nasadki do pozycji "otwartej" nakrętkę pierścieniową należy obrócić, aby ustawić obciążenie oporowe w pozycji Ø, wykonując terapię O-PEP. OPEP to połączenie terapii PEP i oscylacji: PEP działa poprzez obwodowe przesunięcie punktu równego ciśnienia, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i zapobiec dynamicznemu zapadaniu się dróg oddechowych. Wydłuża to czas wydechu i wentylację pęcherzyków płucnych, ułatwiając wymianę gazów. Oscylacje zmniejszają lepkosprężyste właściwości śluzu, mobilizując śluz w drogach oddechowych, umożliwiając krótkie serie zwiększonego przepływu powietrza wydechowego, co pomaga mobilizować wydzieliny w drogach oddechowych. Możliwość dokupienia inhalatora Flaem i nebulizatora RF7. Dodatkowo, dzięki opcji wibronebulizacji po podłączeniu do kompresora, urządzenie można efektywnie wykorzystać do inhalacji leków. Łatwość czyszczenia Produkt można całkowicie zdemontować, tym samym ułatwiając dokładne czyszczenie jego komponentów, które można czyścić w autoklawie. Przenośny i ergonomiczny Wyposażony w łatwy do trzymania uchwyt, który może zostać zdjęty i użyty do przechowywania różnych elementów produktu, znacząco ułatwiając transport. Łatwa regulacja Za pomocą nakrętki pierścieniowej można wybrać 5 różnych otworów PEP i odpowiednio zmodyfikować obciążenie oddechowe. W zestawie:AirFlaem, moduł PEP, ustnik, rękojeść, klips do nosa, etui. Możliwość dokupienia manometru. Dzięki dodatkowemu manometrowi terapeuta może zalecić najlepsze ustawienia leczenia, podczas gdy pacjent może sprawdzić prawidłowy postęp swojej terapii.

Flaem AirFeel

AirFeel trenażer oddechu z dwoma trybami: PEP i O-PEP

Flaem AirFeel to zaawansowany trenażer oddechu oraz urządzenie rehabilitacyjne zaprojektowane do poprawy funkcji układu oddechowego.

Wykorzystując innowacyjny mechanizm z wykorzystaniem stalowej kulki, urządzenie skutecznie oczyszcza płuca poprzez stymulację drzewa oskrzelowego.

Posiadając dwa tryby pracy - O-PEP i PEP - Flaem AirFeel umożliwia elastyczną terapię: O-PEP dostarcza dynamicznych oscylacji ciśnienia dla ułatwienia oddychania, natomiast PEP (Positive Expiratory Pressure) wspomaga otwarcie dróg oddechowych i zwiększenie objętości płuc.

Efektywna terapia wydechowa z użyciem urządzenia PEP

Po obróceniu nasadki do pozycji "zamkniętej" blokuje ona wewnętrzną kulkę i tłoczy powietrze tylko przez wybrany otwór wskazany przez fizjoterapeutę.

Jako urządzenie z dodatnim ciśnieniem wydechowym (PEP), AirFeel zapewnia przeciwciśnienie w drogach oddechowych podczas wydechu.

Może to poprawić oczyszczanie poprzez gromadzenie gazu za śluzem poprzez wentylację poboczną i tymczasowe zwiększenie funkcjonalnej pojemności resztkowej.

Flaem AirFeel
Flaem AirFeel

O-PEP: Złagodzenie Zatorów i Poprawa Drożności Drogowych Płucnych

Po obróceniu nasadki do pozycji "otwartej" nakrętkę pierścieniową należy obrócić, aby ustawić obciążenie oporowe w pozycji Ø, wykonując terapię O-PEP.

OPEP to połączenie terapii PEP i oscylacji: PEP działa poprzez obwodowe przesunięcie punktu równego ciśnienia, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i zapobiec dynamicznemu zapadaniu się dróg oddechowych.

Wydłuża to czas wydechu i wentylację pęcherzyków płucnych, ułatwiając wymianę gazów. Oscylacje zmniejszają lepkosprężyste właściwości śluzu, mobilizując śluz w drogach oddechowych, umożliwiając krótkie serie zwiększonego przepływu powietrza wydechowego, co pomaga mobilizować wydzieliny w drogach oddechowych.

Możliwość dokupienia inhalatora Flaem i nebulizatora RF7. Dodatkowo, dzięki opcji wibronebulizacji po podłączeniu do kompresora, urządzenie można efektywnie wykorzystać do inhalacji leków.

Łatwość czyszczenia

Produkt można całkowicie zdemontować, tym samym ułatwiając dokładne czyszczenie jego komponentów, które można czyścić w autoklawie.

Flaem AirFeel
Flaem AirFeel

Przenośny i ergonomiczny

Wyposażony w łatwy do trzymania uchwyt, który może zostać zdjęty i użyty do przechowywania różnych elementów produktu, znacząco ułatwiając transport.

Łatwa regulacja

Za pomocą nakrętki pierścieniowej można wybrać 5 różnych otworów PEP i odpowiednio zmodyfikować obciążenie oddechowe.

W zestawie:AirFlaem, moduł PEP, ustnik, rękojeść, klips do nosa, etui.

Możliwość dokupienia manometru. Dzięki dodatkowemu manometrowi terapeuta może zalecić najlepsze ustawienia leczenia, podczas gdy pacjent może sprawdzić prawidłowy postęp swojej terapii.

Flaem AirFeel

Dane techniczne

SKU TOW020133
Kod EAN 8018294017194
Marka FLAEM
Grupa produktów Trenażery oddechu
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi Deklaracja zgodności Certyfikat CE Certyfikat CE

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.