TOW003712 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_air_pro_3000_standard_inhalator_z_certyfikatem_www.jpg FLAEM FLAEM AP25P00
TOW003712
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Do użytku szpitalnego Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Bardzo cichy Maski Soft Touch Profesjonalny filtr powietrza Kompatybilny z Rhino Clear Parametry potwierdzone przez TÜV

Opis

Szpitalny model inhalatora Flaem AirPro 3000 Standard to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji. Wygodny i wytrzymały Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz opcjonalnie* torbę w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt. Profesjonalny filtr Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie wymiany. Nebulizator RF7 Dual Speed Plus Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed Plus (RF7 Dual Speed Plus) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany. Maski Soft Touch z reduktorem dyspersji W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch z reduktorem dyspersji. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch wykonane z materiałów biokompatyblinych sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe. Wyposażony w dodatkowy ręczny sterownik nebulizacji Ręczny sterownik nebulizacji przydaje się do kontroli rozpylania w celu ograniczania rozpraszania leku w otaczającym środowisku. Aby rozpocząć rozpylanie, zamknij palcem otwór ręcznego sterownika nebulizacji i wykonuj delikatne wdechy. Rekomendujemy, aby po wdechu na chwilę wstrzymać oddech, by pochłonięte cząsteczki aerozolu mogły zostać zdeponowane w płucach. W międzyczasie wstrzymaj wytwarzanie aerozolu, zdejmując palec z zaworu sterownika. Pozwoli to oszczędzić lek. Następnie wypuść powoli powietrze, wykonując wydech. *Torba transportowa Dostępna oddzielnie, nie jest w zestawie.

Szpitalny model inhalatora

Flaem AirPro 3000 Standard to wytrzymały inhalator użytku szpitalnego, opieki domowej i wynajmu. Wytrzymały cichy kompresor zapewnia możliwość ciągłej szybkiej i najważniejsze skutecznej inhalacji.

Wygodny i wytrzymały

Inhalator Flaem AirPro 3000 posiada wygodny uchwyt do przenoszenia oraz opcjonalnie* torbę w której możemy transportować lub przechowywać sprzęt.

Profesjonalny filtr

Dzięki przezroczystej pokrywie jest możliwość stałej kontroli czystości filtra. Łatwa wymiana w razie wymiany.

Nebulizator RF7 Dual Speed Plus

Nowoczesny nebulizator Rapidflaem 7 Dual Speed Plus (RF7 Dual Speed Plus) sprawia że terapia inhalacyjna staje się skuteczna i komfortowa. Nebulizator posiada możliwość dwukrotnego przyspieszenia inhalacji.Nadaje się do dezynfekcji, zatem może być stosowany nawet przez długi okres czasu (do roku czasu). Specjalny zaworek nebulizatora umożliwia podawanie aerozolu jedynie w fazie wdechu, dzięki czemu oszczędzamy połowę leku! Dla porównania w tradycyjnym nebulizatorze lek podawany był w sposób ciągły i w fazie wydechu marnowany.

Maski Soft Touch z reduktorem dyspersji

W zestawie znajdują się dwie maski Soft Touch z reduktorem dyspersji. Miłe w dotyku i łatwo dopasowujące się maski Soft Touch wykonane z materiałów biokompatyblinych sprawiają, że leczenie jest jeszcze bardziej komfortowe.

Wyposażony w dodatkowy ręczny sterownik nebulizacji

Ręczny sterownik nebulizacji przydaje się do kontroli rozpylania w celu ograniczania rozpraszania leku w otaczającym środowisku. Aby rozpocząć rozpylanie, zamknij palcem otwór ręcznego sterownika nebulizacji i wykonuj delikatne wdechy.

Rekomendujemy, aby po wdechu na chwilę wstrzymać oddech, by pochłonięte cząsteczki aerozolu mogły zostać zdeponowane w płucach. W międzyczasie wstrzymaj wytwarzanie aerozolu, zdejmując palec z zaworu sterownika. Pozwoli to oszczędzić lek. Następnie wypuść powoli powietrze, wykonując wydech.

*Torba transportowa

Dostępna oddzielnie, nie jest w zestawie.

Dane techniczne

SKU TOW003712
Kod EAN 8018294011727
BLOZ 7 9087733
Grupa produktów Inhalatory profesjonalne
Marka FLAEM
Parametry certyfikowane przez TÜV TAK
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 2,21 μm (MIN), 2,38 μm (MAX)
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 84,2% (MIN) | 81,5% (MAX)
Tryb pracy ciągły
Głośność 55 db (A)
Szybkość nebulizacji/podawania 0,65 ml - 0,25 ml
Wydajność kompresora 14 l/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 8,2 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 3,5±0,5 bar
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Waga urządzenia 2,4 kg
Wymiary 26 x 12 x 23,5 cm
Dodatkowe informacje Torba transportowa nie znajduje się w zestawie.
CE CE0051
Skład zestawu Inhalator, Nebulizator RF7, przewód powietrzny 2m, Maska dla dorosłych, Maska dla dzieci, Filtr, Ustnik
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja FLAEM AirPro 3000 Ulotka inhalator FLAEM AirPro 3000 Standard Instrukcja obsługi inhalatora FLAEM AirPro Standard - International

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.