TOW000640 https://flaem.pl/media/catalog/product/cache/6/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/l/flaem_universal_plus-cisnieniomierz-profesjonalny-i-opakowanie-www.jpg FLAEM FLAEM E600E00
TOW000640
Ocena
5/5
Podziel się
Promocja
454
38
PLN
395
395.00
00
PLN
Cena Netto: 365,74 PLN

Wyróżniki

MMAD 1.9 μm Ultracichy < 50dB Tryb pracy: przerywany Automatyczne wyłączenie po 10min Zawór antyrozproszeniowy oraz kontrola przepływu leku

Opis

Wyjątkowo szybki inhalator ultradźwiękowy do 0.7 ml na minutę. Inhalator ultradźwiękowy FLAEM UNIVERSAL PLUS to doskonały zestaw do nebulizacji o niewielkich rozmiarach pozwalających na łatwy transport. Urządzenie charakteryzuje się cichą i wydajną pracą i jest do tego bardzo proste w obsłudze. Utrzymywanie inhalatora w czystości jest bardzo proste, jego części można myć pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego mydła. Automatyczny wyłącznik oraz dioda sygnalizująca obecność zawiesiny do nebulizacji w pojemniku. Maksymalna pojemność pojemnika na lek to 6 ml, a dodatkowym ułatwieniem dla osób korzystających z inhalacji jest automatyczny wyłącznik uaktywniający się po 10 minutach pracy. Optymalny dawka zawiesiny do nebulizacji inhalatorem ultradźwiękowympowinna wynosić conajmniej 4 ml. Inhalator wyposażony w zawór antyrozproszeniowy oraz kontroler parametrów przepływu. Zawór antyrozproszeniowy zapobiega zbędnym stratom leku. Regulacja przepływu polega na możliwości dostosowania parametrów nebulizacji do leczenia górnych (ustawienie "+" na pokrętle) lub dolnych dróg oddechowych (ustawienie "-" na pokrętle). W skład zestawu wchodzi inhalatorem ze zintegrowanym pojemnikem na lek, podstawka dokująca, zasilacz, dwie miękkie maseczki duża i mała, ustnik, końcówka do nosa oraz przedłużający przewód powietrza oraz zapasowana membrana  i wygodna torba na ramię FLAEM.

flaem UNIVERSAL PLUS

Wyjątkowo szybki inhalator ultradźwiękowy do 0.7 ml na minutę.

Inhalator ultradźwiękowy FLAEM UNIVERSAL PLUS to doskonały zestaw do nebulizacji o niewielkich rozmiarach pozwalających na łatwy transport. Urządzenie charakteryzuje się cichą i wydajną pracą i jest do tego bardzo proste w obsłudze. Utrzymywanie inhalatora w czystości jest bardzo proste, jego części można myć pod bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego mydła.

Automatyczny wyłącznik oraz dioda sygnalizująca obecność zawiesiny do nebulizacji w pojemniku.

Maksymalna pojemność pojemnika na lek to 6 ml, a dodatkowym ułatwieniem dla osób korzystających z inhalacji jest automatyczny wyłącznik uaktywniający się po 10 minutach pracy. Optymalny dawka zawiesiny do nebulizacji inhalatorem ultradźwiękowympowinna wynosić conajmniej 4 ml.

Inhalator wyposażony w zawór antyrozproszeniowy oraz kontroler parametrów przepływu.

Zawór antyrozproszeniowy zapobiega zbędnym stratom leku. Regulacja przepływu polega na możliwości dostosowania parametrów nebulizacji do leczenia górnych (ustawienie "+" na pokrętle) lub dolnych dróg oddechowych (ustawienie "-" na pokrętle). W skład zestawu wchodzi inhalatorem ze zintegrowanym pojemnikem na lek, podstawka dokująca, zasilacz, dwie miękkie maseczki duża i mała, ustnik, końcówka do nosa oraz przedłużający przewód powietrza oraz zapasowana membrana  i wygodna torba na ramię FLAEM.

Dane techniczne

SKU TOW000640
Kod EAN 8018294008024
BLOZ 7 9073062
Grupa produktów Inhalatory przenośne i ultradźwiękowe
Marka FLAEM
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 1,9 mikrometra
Średni czas nebulizacji 2 ml leku 10 min
Tryb pracy przerywany
Głośność < 50 dB
Maksymalna podawana objętość leku 6 ml
Waga urządzenia 0,2 kg
Wymiary 9 x 5 x 12 cm
Zasilanie Zasilacz
Dodatkowe akcesoria torba na inhalator
Dodatkowe informacje prędkość inhalacji: 0,7 ml/min,
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

instrukcja obsługi Flaem Universal Plus

Akcesoria

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Twoja ocena *

 
5 5 gwiazdek
5/5
4 4 gwiazdki
4/5
3 3 gwiazdki
3/5
2 2 gwiazdki
2/5
1 1 gwiazdka
1/5
 

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.